top of page
LAJZ9885.PNG
C-100 Yeraltı Kızak Şasi

C100-U yeraltı galerilerinde karot almak ve sondaj yapmak için üretilmiş hidrolik delicidir. Değişik şaseler üzerine monte edilebilir; örneğin kızak, üç tekerlekli çekici, palet üzerine. Kademesiz kontrollü hidrolik motoru sayesinde dönüş hızı dakikada 535 devirden 2200 devire kadar ayarlanabilir. Morset kenara açılarak kuyu temizleme ve enjeksiyon işleri kolaylıkla yapılır. C100-U tijleri tutmak için otomatik morset ve tij tutucu senkronizasyon özelliğine sahiptir.

C400_uzunKule.jpg
PALET.jpg
pngwing.com.png
elektrikli dizel.jpg
PALET.jpg
ELEKTRİK DİZEL.jpg
C-400 Yeraltı Yürüyüş Dizel / Elektrikli

C400-U yeraltı galerilerinde Karot almak ve sondaj yapmak için üretilmiş hidrolik delicidir. Paletli Şase sayesinde galeri içerisinde kolay hareket sağladığı gibi İSG yönetmeliklerine de uygun olarak opsiyonel olarak uzaktan kumanda ile kontrol edilerek kaza riski en aza indirilmiştir. C400-U modelinde yürüyüş sistemi Dizel motordan güç alırken Sondaj Makinesi Elektrik Motoru ile çalışmaktadır.

Kademesiz kontrollü hidrolik motoru sayesinde dönüş hızı dakikada 208 devirden 900 devire kadar ayarlanabilir. Morset kenara açılarak kuyu temizleme ve enjeksiyon işleri kolaylıkla yapılır. C400 Tijleri tutmak için otomatik Morset ve Tij tutucu senkronizasyon özelliğine sahiptir.

C400 ARABALI ŞASE.jpg
C-400 Yeraltı Kızak Şasi / Arabalı

C400-U yeraltı galerilerinde Karot almak ve sondaj yapmak için üretilmiş hidrolik delicidir. Kızak Şase istenildiği takdirde opsiyonel olarak epoksi teker üzerinde arabalı şase olarakta imal edilebilmektedir. C400-U Kızaklı/Arabalı modelinde Sondaj Makinesi Elektrik Motoru ile çalışmaktadır.

C400 KIZAKLI.jpg
C-600 Yeraltı Yürüyüş Dizel / Elektrikli
elektrikli dizel.jpg
pngwing.com.png
ELEKTRİK DİZEL.jpg
PALET.jpg
PALET.jpg

C600-S yeraltında karot almak ve sondaj yapmak için üretilmiş hidrolik delicidir. Değişik şaseler üzerine monte edilebilir; örneğin kızak, üç tekerlekli çekici, dar veya geniş palet üzerine. Kademesiz kontrollü hidrolik motoru sayesinde dönüş hızı dakikada 450 devirden 1375 devire kadar ayarlanabilir. Elektrik motorlu veya dizel motorlu çeşitleri mevcuttur. Morset kenara açılarak kuyu temizleme ve enjeksiyon işleri kolaylıkla yapılır.

C600 TEMİZ.jpg

C600-U tijleri tutmak için otomatik morset ve tij tutucu senkronizasyon özelliğine sahiptir. Sabitleme için kızak üstüne monte edilmiş hidrolik gerdirmeler vardır. C600-U'nun opsiyonel aksesuarları da mevcuttur, örneğin daha geniş wireline tamburu, çift hızlı hidrolik su pompası ve tork arttırıcı şanzıman.

bottom of page