top of page
ELEKTRİK DİZEL.jpg
elektrikli dizel.jpg
C1500 Her Açı 2.jpg
c400 yandan.jpg
C400 Her Açıdan.jpg

C400-S yüzeyde karot almak ve sondaj yapmak için üretilmiş hidrolik delicidir. Değişik şaseler üzerine monte edilebilir; örneğin kızak, üç tekerlekli çekici, dar veya geniş palet üzerine. Kademesiz kontrollü hidrolik motoru sayesinde dönüş hızı dakikada 208 devirden 900 devire kadar ayarlanabilir. Morset kenara açılarak kuyu temizleme ve enjeksiyon işleri kolaylıkla yapılır. C400-S tijleri tutmak için otomatik morset ve tij tutucu senkronizasyon özelliğine sahiptir.

C-400 Yerüstü Paletli
elektrikli dizel.jpg
pngwing.com.png
ELEKTRİK DİZEL.jpg
PALET.jpg
PALET.jpg

C600-S yüzeyde karot almak ve sondaj yapmak için üretilmiş hidrolik delicidir. Değişik şaseler üzerine monte edilebilir; örneğin kızak, üç tekerlekli çekici, dar veya geniş palet üzerine. Kademesiz kontrollü hidrolik motoru sayesinde dönüş hızı dakikada 450 devirden 1375 devire kadar ayarlanabilir. Elektrik motorlu veya dizel motorlu çeşitleri mevcuttur. Morset kenara açılarak kuyu temizleme ve enjeksiyon işleri kolaylıkla yapılır.

C-600 Yerüstü Paletli
C600 TEMİZ.jpg

C600-S tijleri tutmak için otomatik morset ve tij tutucu senkronizasyon özelliğine sahiptir. Sabitleme için kızak üstüne monte edilmiş hidrolik gerdirmeler vardır. C600-S'in opsiyonel aksesuarları da mevcuttur, örneğin daha geniş wireline tamburu, çift hızlı hidrolik su pompası ve tork arttırıcı şanzıman.

elektrikli dizel.jpg
pngwing.com.png
C1500 Ön Panel Geniş.jpg
ELEKTRİK DİZEL.jpg
PALET.jpg
PALET.jpg

 C1500, CSK SONDAJ tarafından en zorlu saha ve formasyon koşullarında sorunsuz çalışacak şekilde geliştirilmiş yer üstü karotlu sondaj makinesidir. C1500 sondaj makinesi, işe göre özelleştirilerek üretilir. Talep gelmesi durumunda kapasite değişikliği yapılarak üretilebilmekte; Hidrolik sistemler ve mekanik unsurlar, talep edilen kapasiteye göre ayarlanabilmektedir.

C-1500 Yerüstü Paletli
C1500 Genel Görünüm.gif
bottom of page