CSK SONDAJ HAKKINDA

CSK SONDAJ ; Hacettepe Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü'nden 2000 yılında mezun olan İlker Çaşka tarafından sondaj hizmetleri amaçlı olarak 25 Mart 2013 tarihinde Ankara'da kurulmuştur.İlker Çaşka ; mesleğini 2002 yılında icra etmeye başlamış ve 11 yıl boyunca yürüttüğü yürüttüğü sondaj-enjeksiyon işlerinin yanı sıra aynı firmanın makine imalatına da el atması ile birlikte kendisi de bu alanda devam etmeyi uygun görmüş ve imalatı yapılan sondaj makinelerinin yapım aşamasından şatışına kadar birçok alanında bulunarak gerekli deneyim ve donanıma sahip olmuş, bu firmanın genel müdürlüğünü yaparken kazandığı deneyimi ve donanımı müşterilerine daha iyi aktarabilmek için buradaki görevinden ayrılmayı uygun görmüştür. Mesleğini, sondaj ve enjeksiyon işlerine yeniden adım atarak sürdürmeyi planlarken, müşterilerinin de talepleri ile hidrolik sondaj makineleri üretimi ve sondaj ekipmanı satışına devam etmektedir.İthal edilen ürünlerin yanı sıra ürettiği ekipman ve parçalarla da, müşterilerine en iyi, en kaliteli hizmeti verme amacını; kurumsal ve kişisel sorumluluk haline getirmiştir.

  Faaliyet alanlarında; en iyi teknolojileri kullanan, yenilikçi yaklaşımlarıyla bir adım öne çıkmayı amaçlayan, sadece ticari kaygılar ile değil sektörün gelişmesi adına da atılımlarda bulunarak, her zaman daha iyiyi, daha kusursuz olanı hedefleyen firmamız ve firmamız çalışanları, profesyonel bakış ile amatör ruhu harmanlayarak bütün sektöre katkıda bulunmanın beklentisi ve arzusu içindedir.

  Çalışmalarında; titizlik odaklı, kişileri ve kurumları önemseyerek mühendislik ve sondaj taahhüdlüğü de yapan firmamız CSK SONDAJ; müşterilerimiz isteği doğrultusunda yeraltı ve yerüstü hidrolik sondaj makineleri üretimine de başlamıştır. Müşterilerinin istekleri doğrultusunda AR-GE çalışmaları yapan firmamız, her geçen gün makinelerine bu yenilikleri hızlı ve doğru bir biçimde katmakla birlikte güncel uygulamalar kullanara portföyünde yer alan veya portföyüne yeni katılacak müşterilerine en iyi hizmeti verebilmeyi amaçlar.

CSK SONDAJ

Misyonumuz

 • Türkiye’de ve Dünya’da faaliyet gösteren, sondaj firmalarına, maden firmalarına ve jeolojik araştırma firmalarına sondaj makinesi, yedek parçalarını ve ekipmanlarını tedarik etmek.

 • Sürekli değişen müşteri şartlarını, teknoloji ve yenilik odaklı kurmuş olduğumuz imalat ve satış stratejisi ile takip ederek tam karşılamak ve böylelikle müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak.

 • Çalışanlarına değer veren, iyi işleyen, tedarikçileriyle sağladığı işbirliği neticesinde gelişen ve geliştiren, sosyal sorumluluğu ve çevre bilinci yüksek bir organizasyon oluşturmaktır.

Vizyonumuz

Daha Fazla Göster
 • Gelişen teknolojiyi takip etmektir.

 • Müşterilerimize kalitemizden ödün vermeden en iyi şekilde hizmet vermektir.

 • Müşterilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına en uygun şekilde ürünler sunmaktır.

 • Uluslararası pazarda etkin ve öncü çözümler sunmaktır.

BASINDA CSK SONDAJ
 • Facebook Social Icon
 • Twitter Social Icon
 • Google+ Social Icon
 • YouTube Social Icon
 • Pinterest Social Icon
 • LinkedIn Social Icon
HİZMETLERİMİZ

- Hidrolik Sondaj Makineleri

- Mekanik Sondaj Makineleri

- Sondaj Makinesi Ekipmanları

- Sondaj Makinesi Ekipmanları

- Sondaj Kimyasalları

- Test Analiz ve Sonlandırma Ekipmanları

- Madenci Ekipmanları

BİZİ ZİYARET EDİN

1234 Sokak (Eski 57. Sokak) No: 103 Ostim

Yenimahalle / Ankara

© 2017 CSK Sondaj LTD.ŞTİ.

iso2